Szukaj na tym blogu

O blogu

Blog Kolejowe Kielce to osobiste spojrzenie na kolej Ziemi Świętokrzyskiej, a szczególnie na kolejowe Kielce.  Zainteresowania koleją, a szczególnie fotografią kolejową stały u podstaw założenia bloga. Czy udaje mi się zebrać ciekawe i wartościowe informacji o kolejowej Ziemi Świętokrzyskiej? 

Jeżeli i ty drogi czytelniku interesujesz się kolejnictwem lub też miałeś okazję odwiedzić Kielce lub inne rejony Ziemi Świętokrzyskiej, albo zamierzasz to uczynić w przyszłości to zapraszam do lektury bloga.

Z blogiem Kolejowe Kielce związane są strony Kolejowe Kielce na portalu Facebook.  • blog został założony na portalu Blogger we wrześniu 2013 roku.
  • szablon bloga: Blog Thiet Ke. Do szablonu wraz z upływem czasu dodano wiele widżetów, a także zmieniono niektóre opcje szablonu.
  • październik 2017. Ukazał się pierwszy numer magazynu kolejowego Torowy. Magazyn Torowy jest dostępny wyłącznie w formacie elektronicznym (PDF). W magazynie zamieszczane są artykuły pochodzące z wpisów z blogów: Torowy i Kolejowe Kielce.
  • listopad 2017: zmieniono w szablonie bloga: menu główne wraz z jego zawartością oraz logo bloga.

Kolejowe Znaki

Obserwatorzy

 
Posts RSSComments RSSBack to top
© 2013 - Kolejowe Kielce ∙ Designed by BlogThietKe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0